-->Nasza oferta

dzianiny

Oferujemy wszystkie możliwe rodzaje dzianin, począwszy od tych tradycyjnych, po te bardziej wyszukane, z nowoczesnych maszyn dziewiarskich. Bazujemy na Polskich producentach, gwarantując w ten sposób jakość, możliwość dopilnowania każdego zamówienia. dzianiny użytkowe jak single, interloki, dresówki, swetrówki, frotte, welury, żakardy idealne dla dzieci, kobiet, mężczyzn, a także na wyroby bieliźniane, sportowe czy fitness. Dzianiny drukowane różnymi metodami zaczynając od druków tradycyjnych a kończąc na najnowocześniejszych rodzajach druków cyfrowych, tzw. digital print. Dzianiny techniczne: m.in. podszewkowe, siatki, tiule, dzianiny elastyczne, dzianiny ażurowe.

dzianiny dzianiny dzianiny

dzianiny dzianiny dzianiny

dzianiny dzianiny dzianiny

Tkaniny

Oferujemy przede wszystkim tkaniny Polskiej produkcji, ale współpracujemy również z importerami, którzy zaskakują nas kolorystyką i wzornictwem. W ofercie znajdziecie tkaniny na suknie, bluzki, kurtki, tkaniny na podszewki i wiele innych.

koronki

Piękne koronki, które będą zdobić zarówno ekskluzywną bieliznę czy koszule nocne ale i bluzki, sukienki, tuniki.
dzianiny dzianiny dzianiny

dodatki krawieckie

Każdy wie, że same dzianiny czy tkaniny to jeszcze nie wszystko, wiele wyrobów opiera się na haftach, ekspresach, guziczkach, gumkach, sznureczkach, wszywkach i tak można wymieniać… jedne są bardziej tradycyjne, inne bardziej wymyślne zdobiące wyrób. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie dodatki, spasujemy je kolorystycznie z innymi zamówionymi przez Ciebie dzianinami, tkaninami, koronkami. Tak, aby Twój wyrób końcowy był zgodny z twoim pomysłem, aby był Idealny! dzianiny

szycie

Jeżeli nie posiadasz własnej szwalni, lub ilość zamówień nie pozwalała Ci w terminie zrealizować zamówień służymy pomocą w znalezieniu szwalni, która wesprze Cię w realizacji wyrobów.